PARANORMAL PEOPLE

Forum ludzi paranormalnych

Ogłoszenie

Każde nowe forum potrzebuje aktywnych użytkowników, więc...

#1 2012-04-10 17:37:26

Oolongcranberry

Przerażacz

17252991
Call me!
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 35
Punktów :   

Sny

Tak zgadza się ten temat musiał się tutaj pojawić. Możemy tutaj pisać, jak i interpretować swoje sny.
Ja np. dzisiaj śniłam że jak miałam jakąś kartkę w ręce i się na niej skupiłam to mogłam siłą woli sprawić żeby się zapaliła (w sensie ogień się zrobił ) Też chciałam użyć innego żywiołu, mianowicie wody, i sprawić by kartka przesiąkła, jednak było to trudniejsze więc używałam mocy ognia. I na lekcji tak zapalałam bom chciała dla żartu i chciałam innym udowodnić że takie rzeczy są możliwe. A pani mnie skosiła takim spojżeniem w stylu 'ehh Nicole...'
Swoją drogą fajna moc chciałabym taką o.O


OM

Offline

 

#2 2012-04-10 21:05:00

Stalovy

Administrator

Skąd: Olecko
Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 44
Punktów :   

Re: Sny

A potraficie kontrolować swoje sny?

Offline

 

#3 2012-04-11 01:12:50

 skiba

Przerażacz

Skąd: Kielce/Kraków
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 98
Punktów :   

Re: Sny

LD?
Jakoś nigdy nie ćwiczyłem i raczej nie chce
Czasem mi się zdarza że uda mi się zorientować że sen to sen, ale często gęsto mam sny "prorocze"...
Jednak z tego co słyszałem, to LD (Lucid Dream) jest całkiem zabawny jeśli się dobrze opanuje

Offline

 

#4 2012-04-11 15:50:48

Oolongcranberry

Przerażacz

17252991
Call me!
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 35
Punktów :   

Re: Sny

Mi się zdażyło pare razy, ale bez jakiejś wielkiej kontroli. Tak trochę za mgłą. Nie dosłownie ale jednak jakaś kontrola była przesłonięta przedemną.
No i bardzo ćwiczyłam itp. ale teraz jakoś nie za bardzo chcę, bo szczerze nie wiem co bym tam robiła. Nic mi nie zastąpi rzeczywistości


OM

Offline

 

#5 2012-04-23 10:33:59

 Vampire17

Przerażacz

Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 51
Punktów :   

Re: Sny

Dzisiaj miałem dziwną noc. Śnił mi się mój zmarły dziadek, który niby miał się związać z inną kobietą, ale wciąż pytał o babcię. Ale to jeszcze nic w porównaniu do tego co działo się nad ranem.
Już niby się obudziłem, ale jeszcze leżałem w półśnie. Leżałem z zamkniętymi oczami w łóżku. Miałem wrażenie, że ktoś jest w mieszkaniu i coś robi w kuchni. Trochę wystraszony uspokajałem się, że to pewnie u sąsiadów. Usłyszałem kroki w przedpokoju i ku mojemy przerażeniu wszedł do pokoju mężczyzna. Widziałem go przez przymknięte oczy. Był to brunet, ubrany na czarno o lekko ciemniejszej karnacji. Stanął nade mną i zaczął obwąchiwać, trochę jak pies, który sprawdza czy z kimś wszystko w porządku. Nie mogłem ani się ruszyć ani w pełni otworzyć oczu. Gdy udało mi się je w końcu otworzyć mężczyzna zniknął. Zniknięcie wyglądało tak jakby kurtyna opadła albo zarzucił na siebie pelerynę niewidkę. Nie zniknął od razu cały tylko tak jakby go właśnie przykryto niewidzialnym materiałem.

Offline

 

#6 2012-04-23 22:29:52

Stalovy

Administrator

Skąd: Olecko
Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 44
Punktów :   

Re: Sny

Był w płaszczu lub w czymś w rodzaju habitu?

Offline

 

#7 2012-04-24 00:04:57

 skiba

Przerażacz

Skąd: Kielce/Kraków
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 98
Punktów :   

Re: Sny

Jeżeli nie czujesz żadnych uszczerbków na zdrowiu, ani też nadmiernego zmęczenia, to znaczy że raczej był nieszkodliwy
Mnie dziś też się pierdoły śniły ostre, ale to w moim przypadku presja psychiczna xD

Offline

 

#8 2012-04-24 10:11:13

 Vampire17

Przerażacz

Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 51
Punktów :   

Re: Sny

Raczej nie. Wyglądał jak zwykły przechodzień z ulicy. Koszulka była czarna. Spodni nie jestem pewien. Zmęczony to ja jestem od piątku, bo miałem ciężki weekend i to była pierwsza noc kiedy mogłem odpocząć i właśnie takie cuda mi nie pozwoliły.

Offline

 

#9 2012-04-24 23:05:27

 Vampire17

Przerażacz

Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 51
Punktów :   

Re: Sny

W każdym razie od tamtego czasu jestem niespokojny, nie czuję się bezpiecznie w mieszkaniu. Na noc zamykam wszystkie drzwi. Czasami mam wrażenie, że ktoś jest w mieszkaniu poza mną. Raz już wcześniej też mi się śniło, że ktoś wszedł do mieszkania, a rano się okazało że drzwi nie są zamknięte na zamek. Byłem tamtego wieczora pijany więc mogłem nie zamknąć, a sen podrzuciła podświadomość przypominając o tym. No i jeszcze fakt, że pierwszego dnia czułem się źle w tym mieszkaniu, a w nocy śniło mi się, że duchy próbują mnie stąd wypłoszyć.
Duchy mi się często śnią, osób które znałem lub nie. Ale zazwyczaj to zwykłe sny. Albo zmarli o sobie przypominają albo to odpowiedź na horror który obejrzałem albo marzenia o posiadaniu nadnaturalnych zdolności.
A tak btw czy fakt że wyczuwam dłońmi swego rodzaju ciepło w różnych miejscach, często wskazujące coś czego szukałem akurat (mogłem to sobie dodać chcąc w to wierzyć) to coś specjalnego?

Offline

 

#10 2012-04-25 09:38:47

 skiba

Przerażacz

Skąd: Kielce/Kraków
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 98
Punktów :   

Re: Sny

Nauczyłeś się po prostu kontroli energii w dłoniach, nic specjalnego, ale przydatne

Co do tego że próbują Cię wypłoszyć duchy i często masz wrażenie że ktoś jest jeszcze w mieszkaniu, oznacza, że naprawdę tak może być.
Jeśli chcesz się pozbyć duszków to daj znać na priwie, mnie albo heniutkowi, bądź załóż osobny temat.
Ale szczerze powiedziawszy, pierwszy raz spotykam się z duchami wxhodzącymi w sny...
Dziko xD

Offline

 

#11 2012-04-25 10:02:41

 Vampire17

Przerażacz

Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 51
Punktów :   

Re: Sny

Bardzo możliwe, że mam po prostu chorą wyobraźnię i zryty umysł.

Offline

 

#12 2012-04-25 17:04:45

 skiba

Przerażacz

Skąd: Kielce/Kraków
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 98
Punktów :   

Re: Sny

Mogłeś też być w tzw. Fazie półsnu
Jest to faza, gdy już wstałeś jednak ciągle śnisz...

Offline

 

#13 2012-04-26 18:51:40

Oolongcranberry

Przerażacz

17252991
Call me!
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 35
Punktów :   

Re: Sny

Mi się ostatnio śniła jakaś żeź...
Innymi słowy, byłam na jakiejś wycieczce we włoszech czy gdzieś, z mamą. Na początku poprostu zwiedzamy i nagle wchodzimy do sklepu. W sklepach są 'stacje' mięsne itp i tam zmierzamy. Widziałam tam mini prosiaczka, oczywiście nieżywego ale wyglądał dość normalnie; żadnej krwi.
Dopiero później ten sklepowy miał mini kose. Znaczy bardziej jak to coś do krojenia pizzy ale mechaniczne, i na szybkich obrotach. On to sobie podrzucał albo coś tam chciał pokroić, przyjacielsko ja tylko mówię że się boję. I już podświadomie strach się dawał we znaki. Jakaś dziewczyna wzieła to i się tym zaczeła bawić a on krzyczy. I zatkałam uszy i wybiegłam ze sklepu ale słyszałam trochę takie dźwięki żezi no o.O Jak już się skończyło weszłam tam i zobaczyłam tego sklepowego chyba, moją mame (żywi) i burmistrza chyba który wyglądał jakby się zacioł... Coś mówił, albo przynajmniej się starał bo wymiotował przy tym... Chore ...


OM

Offline

 

#14 2012-04-27 19:03:37

 skiba

Przerażacz

Skąd: Kielce/Kraków
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 98
Punktów :   

Re: Sny

Skąd się tam wziął burmistrz i skąd wiesz że to był akurat on?

Offline

 

#15 2012-04-27 19:33:56

Oolongcranberry

Przerażacz

17252991
Call me!
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 35
Punktów :   

Re: Sny

Nie mam pojęcie skąd... Tak myślę że to był on bo mi się trochę skojażyło z takimi scenkami gdzie nagle z nikąd jest jakiś świr, który próbuje się zachowywać normalnie, ale nie jest w fizycznym stanie... jeśli to ma jakiś sens.
Ale tak przeczuwam... A co ma to jakieś znaczenie głębsze?


OM

Offline

 
Specjalny hosting na nasze grafiki: kliknij, żeby przejść do hostingu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.praca-mcr.pun.pl www.resteam.pun.pl www.telefonypomocy.pun.pl www.zngw.pun.pl www.envoysofsky.pun.pl