PARANORMAL PEOPLE

Forum ludzi paranormalnych

Ogłoszenie

Każde nowe forum potrzebuje aktywnych użytkowników, więc...

#16 2014-01-10 11:19:36

 skiba

Przerażacz

Skąd: Kielce/Kraków
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 98
Punktów :   

Re: Duch w mieszkaniu

Ja na twoim miejscu cieszyłbym się, że masz syna który rysuje idealne pentagramy, ponieważ pentagram nie jest znakiem szatana a znakiem ochronnym.
Cała ta obsesja, że dziecko widzi pana, to nic dziwnego, bo dzieci widzą duchy i nie tylko. Sam miałem podobną sytuację z bratanicą mojej dziewczyny, kiedy to umarł dziadek bratanicy, a ojciec dziewczyny. Dziwne zachowania w domu mogą wynikać z tego, że "dziadek chce wam coś powiedzieć, przekazać. W moim przypadku bardzo dobitnie dawał znać rodzinie, żeby wreszcie się wyprowadzili z mieszkania i kupili nowe (chodziło o rozdzielenie się konkretnie, bo w jednym mieszkaniu była Matka, Ojciec (św pamięci), moja dziewczyna, jej brat z żoną i córką oraz pies). W waszym może być coś innego, trzeba to obserwować. Natomiast bardziej mnie zajmują te stany lękowe i napady agresji, ponieważ jest to objaw wielu chorób i wad, więc poszedłbym do lekarza z tym, a jeśli lekarz nie pomoże to wtedy możesz się zgłosić np do mnie. A jeśli chodzi o cały majdan z mieszkaniem to albo poczekasz i postarasz się zrozumieć o co chodzi (patrzeć co konkretnie się przesuwa, kiedy i jaki może mieć to związek), albo Napisz do mnie na PW, to wtedy napiszę co masz robić.

Offline

 

#17 2014-01-11 14:03:03

 Vampire17

Przerażacz

Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 51
Punktów :   

Re: Duch w mieszkaniu

Też obstawiałbym raczej, że dziadek chce coś przekazać. Duch mojego dziadka dawał o sobie znać tylko przez jakiś czas dopóki nie przekazał coś mamie i babci. Potem na swój sposób się pożegnał i po prosto odszedł. Spróbuj posłuchać sygnałów i je zrozumieć. Natomiast martwiłbym się zachowaniem dziecka. Tak jak napisał Skiba, konsultacja z lekarzem mogłaby być wskazana.

Ostatnio edytowany przez Vampire17 (2014-01-11 14:04:57)

Offline

 

#18 2014-01-11 14:58:19

 skiba

Przerażacz

Skąd: Kielce/Kraków
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 98
Punktów :   

Re: Duch w mieszkaniu

Dzieci są wrażliwe na rzeczy paranormalne, natomiast takie zachowania są nienaturalne nawet tutaj. Jeśli lekarz nie będzie wiedział co mu jest, i dlaczego, to niestety będziesz musiała się skontaktować ze mną, lub z Henitem (o ile Heniu wyrazi zgodę że używam go ).

Na marginesie, karolinko przypomnij mi gdzie mieszkasz? W sensie Polska czy co?

Offline

 

#19 2014-01-13 15:26:38

 Vampire17

Przerażacz

Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 51
Punktów :   

Re: Duch w mieszkaniu

Prawdę mówiąc jak opisałaś zachowania dziecka to skojarzyły mi się z motywem z jakiegoś filmu, w którym dziecko widziało diabła.

Offline

 
Specjalny hosting na nasze grafiki: kliknij, żeby przejść do hostingu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.weight-loss.pun.pl www.forum-do-margo.pun.pl www.bdsm.pun.pl www.uday-priyanka.pun.pl www.zieloneoczy.pun.pl